Uroczystość przekazania zbioru dokumentów konspiracyjnych przez Piotra Naimskiego

Piotr Naimski przekazał do Muzeum Pamięci Powstania Warszawskiego zbiór dokumentów konspiracyjnych po plut. Zbigniewie Osuchowskim ps. „Zych”.

Jak podkreślił Tomasz Krasiński z Grupy Historycznej „Zgrupowanie Radosław”, która prowadzi Muzeum: Dzięki życzliwości i pomocy pana Piotra Naimskiego udało się pozyskać dla Muzeum Pamięci Powstania Warszawskiego niesamowity zestaw ok. 170 druków, rękopisów. Będą służyć następnym pokoleniom młodych ludzi, by uczyli się historii, a najłatwiej przekazywać historię za pomocą emocji, które towarzyszą tym wszystkim dokumentom i przedmiotom.

 

Reportaż z uroczystości przekazania przez Piotra Naimskiego zbioru druków konspiracyjnych do Muzeum Pamięci Powstania Warszawskiego

Reportaż z uroczystości przekazania zbioru dokumentów konspiracyjnych po plut. Zbigniewie Osuchowskim ps. „Zych”.„Dzięki życzliwości i pomocy pana Piotra Naimskiego udało się pozyskać dla Muzeum Pamięci Powstania Warszawskiego niesamowity zestaw ok. 170 druków, rękopisów. Będą służyć następnym pokoleniom młodych ludzi, by uczyli się historii, a najłatwiej przekazywać historię za pomocą emocji, które towarzyszą tym wszystkim dokumentom i przedmiotom” (Tomasz Karasiński, Grupa Historyczna "Zgrupowanie Radosław").

Opublikowany przez Piotr Naimski Poniedziałek, 16 września 2019

W kategorii: Aktualności, Historia i tradycja, Nasza Warszawa wpisany przez Magdalena

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Uroczystość przekazania zbioru dokumentów konspiracyjnych przez Piotra Naimskiego została wyłączona

Możliwość komentowania jest wyłączona.