Świąteczne życzenia Piotra Naimskiego dla energetyków

Piotr Naimski, sekretarz stanu w KPRM, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej, przekazał energetykom życzenia świąteczne. To szczególny i wyjątkowy czas, który nam wszystkim  kojarzy się z tradycją oraz ciepłem domowego ogniska. Z tej okazji życzę Państwu i Państwa Rodzinom radości z narodzin, które były początkiem Dobrej Nowiny. Niech Boże Narodzenie przyniesie wspólnocie PSE spokój, radość, a chwile spędzone z najbliższymi będą czasem uśmiechu, pojednania i życzliwości.

Dalej w liście do pracowników Polskich Sieci Elektroenergetycznych podkreślił: W tym szczególnym czasie podsumowań mijającego roku pragnę podziękować Państwu za trud i siłę włożoną w realizację bezpiecznej i niezawodnej pracy Krajowego Systemu Elektroenergetycznego. Dziś wspólnie możemy cieszyć się z dokonanych osiągnięć, pamiętając jednocześnie o zadaniach, które wciąż stoją przed nami. Niech ten świąteczny  czas spędzony w rodzinnym gronie będzie dla Państwa  odpoczynkiem przed realizacją osobistych i służbowych sukcesów w roku 2019.

W kategorii: Aktualności wpisany przez Magdalena

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Świąteczne życzenia Piotra Naimskiego dla energetyków została wyłączona

Możliwość komentowania jest wyłączona.