Spotkanie z Piotrem Naimskim i Adamem Borowskim połączone z pokazem filmu „Legiony”. Na sali 250-300 osób!

Z udziałem 250-300 osób odbyło się w kinie „Wisła” spotkanie z udziałem Piotra Naimskiego (kandydatem na posła – nr 4 na liście PiS w Warszawie) i Adama Borowskiego (nr 14), połączone z pokazem filmu „Legiony”. W projekcji uczestniczył także Antoni Macierewicz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Naimski podkreślił w swojej wypowiedzi: Realizujemy ambitne projekty, które czasem budzą wręcz niedowierzanie. Cztery lata temu różni ludzie mówili: „Naimski coś tam opowiada o Baltic Pipe, nie uda mu się”. Uda się! Trzeba posiadać wizję i konsekwencję w działaniu. Stwierdził również, że: Nie będziemy dalej półkolonią! Dopiero teraz, po prawie 30 latach, przestajemy konkurować ze światem zewnętrznym posiadając „atut” taniej siły roboczej.

Według wypowiedzi ministra z Berlina i Brukseli, tak jak ze strony Koalicji Obywatelskiej, słyszymy: „Chcemy, żeby było tak, jak było”. My mamy wizję naszego kraju. Doprowadzimy do tego, że stanie się krajem dobrobytu i ojczyzną wszystkich Polaków. Nadaliśmy mu kierunek zmian.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W kategorii: Aktualności, Wybory 2019 wpisany przez Magdalena

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Spotkanie z Piotrem Naimskim i Adamem Borowskim połączone z pokazem filmu „Legiony”. Na sali 250-300 osób! została wyłączona

Możliwość komentowania została wyłączona.