Spotkanie Piotra Naimskiego i Antoniego Macierewicza z Polonią w Mississaudze w Kanadzie

Posłowie i kandydaci na posłów w wyborach 13 października Piotr Naimski (nr 4 na liście PiS w Warszawie) i Antoni Macierewicz (nr 1 na liście PiS w okręgu piotrkowskim) spotkali się z Polonią w Mississaudze w Kanadzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem posłem od 8 lat, ale jestem także w rządzie, gdzie zajmuję się bezpieczeństwem energetycznym naszego kraju – powiedział Piotr Naimski. – Przyjeżdżam do Państwa prosić Was o przedłużenie mandatu Prawa i Sprawiedliwości do rządzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z kolei Antoni Macierewicz podkreślił:

Nikt ma ta takiej wiedzy, nie włożył tyle wysiłku, takiej pracy, jak Piotr Naimski w suwerenność energetyczną Polski, niezależność w przestrzeni, od której zależy przemysł, życie codzienne, funkcjonowanie kraju. Piotr Naimski gwarantuje suwerenność energetyczną, dlatego prosimy o głosowanie na Piotra Naimskiego w najbliższych wyborach. To nie są głosy tylko na niego, to są głosy na Prawo i Sprawiedliwość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Naimski powiedział także, że mandat dla Prawa i Sprawiedliwości da możliwość zrealizowania strategicznych projektów energetycznych, które on prowadzi. Na ich ukończenie potrzeba jeszcze 3 lat. Będę ukończone – stwierdził minister – i do tego się tutaj zobowiązuję. Mówimy, co zrobimy i robimy, co zapowiedzieliśmy. Wiarygodność jest najważniejsza, nie składamy pustych obietnic. Nie wolno obiecywać tego, co nie jest pewne. To co ja robię, ma się skończyć w 2022 r. Śmiem twierdzić, że to jest pewne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Naimski powiedział, że o uwolnienie Polski od rosyjskiego dyktatu w dziedzinie dostaw gazu zabiega od 1992 r. Miał wówczas przywilej pracować w rządzie Jana Olszewskiego. Był szefem Urzędu Ochrony Państwa. To wtedy zrozumiał, że trzeba zrealizować cel w postaci niezależności energetycznej naszego kraju.

 

 

Piotr Naimski i Antoni Macierewicz odpowiadali również na liczne pytania zebranych.

W kategorii: Aktualności, Silna Polska w Europie, Wybory 2019 wpisany przez Magdalena

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Spotkanie Piotra Naimskiego i Antoniego Macierewicza z Polonią w Mississaudze w Kanadzie została wyłączona

Możliwość komentowania jest wyłączona.