Piotr Naimski gościem „Rozmów niedokończonych” w Telewizji Trwam i w Radiu Maryja

Piotr Naimski, sekretarz stanu w kancelarii premiera, pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej, poseł i kandydat na posła w zbliżających się wyborach (nr 4 na liście PiS w Warszawie) był gościem Telewizji Trwam i Radia Maryja. Uczestniczył w programie „Rozmowy niedokończone”, poświęconym bezpieczeństwu energetycznemu naszego kraju.

 

– Nasz gość, pan minister Piotr Naimski. Witamy serdecznie panie ministrze.

– Witam, szczęść Boże.

– Kłaniamy się. Taki tytuł: pełnomocnik rządu, czyli premiera rządu, do spraw strategicznej infrastruktury energetycznej – powiedział o. Janusz Dyrek CSsR.

– Proszę ojca, tego się nie da zapamiętać. Ja też mam kłopot – zażartował Piotr Naimski.

– Czyli specjalista od bezpieczeństwa energetycznego.

– Powiem krótko, czym przyszło mi się zajmować. To zaszczytna funkcja i w ogóle przywilej pracy w naszym rządzie, Prawa i Sprawiedliwości. Jestem sekretarzem stanu w kancelarii premiera. Nadzoruję ważne energetyczne spółki Skarbu Państwa, służące do przesyłania gazu w Polsce, energii elektrycznej oraz paliw i ropy naftowej. Mam na stole wielkie, poważne inwestycje, które są kluczowe dla bezpieczeństwa energetycznego.

 

Zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy!

 

W kategorii: Aktualności, Bezpieczeństwo Energetyczne, Media wpisany przez Magdalena

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Piotr Naimski gościem „Rozmów niedokończonych” w Telewizji Trwam i w Radiu Maryja została wyłączona

Możliwość komentowania jest wyłączona.