Nowosądecki Przegląd Poezji, Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Pod skrzydłami orła”

W Nowym Sączu odbył się dzisiaj Przegląd Poezji, Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Pod skrzydłami orła”, organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy wraz ze Stowarzyszeniem „Jesteśmy…”.

W liście do pani prezes stowarzyszenia „Jesteśmy…” Elżbiety Grucy Piotr Naimski przekazał wyrazy uznania dla organizatorów i najlepsze życzenia dla wszystkich uczestników tego wydarzenia. Jak podkreślił: To piękna idea, aby nasze Święto Niepodległości uczcić wierszem i śpiewem, tym bardziej, że organizowany przez Państwa Stowarzyszenie koncert daje szansę wszystkim, również osobom niepełnosprawnym, na wspólne przeżywanie radości z obchodów narodowego święta.

Przegląd jest hołdem składanym bohaterom walczących o niepodległy byt naszej Ojczyzny. W roku 2017,  jak zawsze, pamiętamy o ważnych, historycznych rocznicach, w tym o 725-leciu lokacji Nowego Sącza – zapewnili organizatorzy.

W kategorii: Aktualności, Okręg Sądecko-Podhalański wpisany przez Magdalena

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Nowosądecki Przegląd Poezji, Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Pod skrzydłami orła” została wyłączona

Możliwość komentowania jest wyłączona.