Piotr Naimski: Proszę Państwa o GŁOS na mnie na liście PiS w Warszawie i za granicą pod nr. 4

Polska niepodległa i bezpieczna potrzebuje bezpiecznych źródeł energii dla gospodarki, gospodarstw domowych i wszystkich Polaków. Od 30 lat zabiegam o to, by niepodległość naszego kraju miała podstawy także w suwerenności energetycznej. Uwolnienie Polski od monopolistycznego dyktatu rosyjskiego w dostawach gazu jest moim celem, a jego realizacja stała się możliwa i jest bliska.

 

Rząd Prawa i Sprawiedliwości powierzył mi 4 lata temu koordynowanie tych działań. Prowadzę prace skutecznie i terminowo. Gazoport im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu przyjmuje liczne transporty skroplonego gazu, w coraz większym stopniu ze Stanów Zjednoczonych. Baltic Pipe, który połączy Polskę z Norwegią trasą po dnie Bałtyku, jest w budowie. Ukończenie inwestycji umożliwi w 2022 r. ostateczne uwolnienie Polski od uzależnienia od rosyjskiego monopolu. By zrealizować ten strategiczny dla polskiej niepodległości projekt, potrzebuję jeszcze 3 lat.

To jest mój plan na kolejną kadencję w Sejmie RP.

Liczę na Państwa pomoc.


Proszę Państwa o GŁOS na mnie na liście Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie i za granicą pod numerem 4.

W kategorii: Aktualności, Wybory 2019 wpisany przez Magdalena

Ilość komentarzy do artykułu: Możliwość komentowania Piotr Naimski: Proszę Państwa o GŁOS na mnie na liście PiS w Warszawie i za granicą pod nr. 4 została wyłączona

Możliwość komentowania została wyłączona.